Vojvođanski klub na konferenciji Book Talk 2019

Pozivamo Vas da prisustvujete predstavljanju našeg Zbornika „Vojvodina i Srbija – 100 godina posle (1918-2018)“, na međunarodnoj konferenciji Book Talk 2019, koje će se održati 27. septembra (petak) 2019. godine, u Spomen-zbirci Pavla Beljanskog, a sa početkom u 16 časova. Spomen-zbirka Pavla Beljanskog se nalazi u centru Novog Sada, na adresi Trg galerija 2.

Na predstavljanju Zbornika će govoriti autori: Dimitrije Boarov, Dr Milivoj Bešlin, Dragomir Jankov, Dr Boris Varga i Dr Branislava Kostić. Moderator je Robert Čoban, a više o ovoj konferenciji možete pogledati na linku ovde

Na različitim panelima ove konferencije će, kao i uvek, učestvovati veoma različiti gosti: Svetlana Slapšak, Rajko Grlić, Teofil Pančić, Gordana Nonin…, uz „zvanično otvaranje“. Kao i prošle godine, i ove smo odlučili da je za Vojvođanski klub dobro da iskoristi priliku i sa svojim stavovima se obrati i publici do koje ređe imamo priliku da dopremo.