Medijske reakcije na obraćanja naših istaknutih članova na građanskim protestima 1od5miliona

Protest 1od5miliona u Pančevu

Reakcije pro-vladinih tabloida na nastupe govornika na protestu 1od5miliona u Pančevu su bile burne i izrazito negativne. Milojko Pantić je nazvan Ustašom, za pančevačkog novinara Nenada Živkovića su upotrebljene reči duboko izvan granica pristojnosti, a zbog govora Predsednice Vojvođanskog kluba dr Branislave Kostić je izneta tvrdnja da su „Đilas, Jeremić i Boško u Pančevu zagovarali otcepljenje Vojvodine“. Da li je ovo zadnje istina, možete videti i sami gledajući snimak njenog nastupa sa ovog LINKA.

Ovo su neki od tih tekstova:

Među ovima, iskače jedan „normalan“ tekst, napisan informativno, bez pljuvanja:

Za to vreme, govor člana Predsedništva Vojvođanskog kluba, doc. dr Radivoja Jovovića, na protestu u Novom Sadu (22. 02. 2019.) nije izazvao ovakve negativne napise i bio je veoma zapažen. Čestitamo !