Novi razgovori petkom

Pozivamo Vas na RAZGOVORE PETKOM, koji će se, kao i svakog petka, održati sutra (8.02.2019.) u doposništvu lista Danas za Vojvodinu, na SPENS-u, od 15h do 17h.
Tema sutrašnjih Razgovora će biti Vasa Stajić, odnosno aktuelnost njegovih ideja, stavova i načina borbe za humanizam, pravdu i Vojvodinu. Domaćin Razgovora će, uz Gordanu Nonin, šeficu Danas-ovog Dopisništva za Vojvodinu i dr Branislavu Kostić, predsednicu Vojvođanskog kluba, biti gospodin Dragomir Jankov, advokat, potpredsednik Vojvođanskog kluba.
Uz to, tokom razgovora možete uzeti Corax-ov kalendar (400 dinara) i Zbornik Vojvođanskog kluba „Vojvodina i Srbija – sto godina posle“ (250 dinara).

Pročitaj ceo prilog >>
Tradicionalna dešavanja petkom u Novom Sadu

Domaćin programa „Razgovori petkom“ u organizaciji Vojvođanskog kluba i Dopisništva lista Danas za Vojvodinu, u petak, 1. februara, od 15 do 17 sati, biće politikolog Boris Varga.
Takođe Vas pozivamo da u petak, 1. februar 2019. godine, dođete na Građanski protest, koji će se, kao i prethodnih puta, održati počev od Pozorišnog trga isped SNP-a, a nastaviće se šetnjom kroz grad.
Imajući u vidu datum, okupićemo se, kao i obično tamo gde su naše zastave, ali i transparenti „Novi Sad – glavni grad!“.

Pročitaj ceo prilog >>
Trenutna stranica: 1 od ukupno 3123