Day: 5 May 2015

Promocija knjige Mirka Sebića

Promocija knjige Mirka Sebića “Manifesti ravnice”

U četvrtak, 7. maja 2015. u prostorijama knjižare “Bulevar books” u Novom Sadu (Bulevar oslobođenja 60) u 20 časova, biće predstavljena nova knjiga Mirka Sebića – “Manifesti ravnice”.

Mirko Sebić (1962) je urednik, novinar, kritički pisac i esejista. Glavni je i odgovorni urednik časopisa za savremenu kulturu Vojvodine Nova misao.

Pre ove, objavio je knjigu eseja Hotel Panonija (2007).

Mirko Sebić je član Predsedništva Vojvođanskog kluba.

Obaveštenje: Izmena dežurstva za ovu sedmicu

Sekretarka Vojvođanskog kluba Ivana Svetlik će ove sedmice (4.-10. maj 2015.) dežurati, umesto u ponedeljak i utorak od 16h do 19h, samo u utorak, i to dvokratno, pre podne od 10h do 13h i po podne, uobičajeno, od 16h do 19h.

Ova izmena važi samo za ovu sedmicu; već od sledeće sedmice dežurstva će biti u već uobičajenim terminima.

Dežurstva se vrše u našim prostorijama, na I spratu poslovne zgrade u Vojvođanskih brigada 17, u Novom Sadu.