Govori na Tribini u Subotici (Video)

Nakon Šetnje za Vojvodinu u Subotici, održana je tribina na kojoj su, pored ostalih, govorili:

– Aleksandar Odžić, član Vojvođanskog kluba i Predsednik Vojvođanske partije
– Dr Branislava Kostić, Predsednica Vojvođanskog kluba i članica Političkog saveta Vojvođanske partije
– Dragomir Jankov, član Predsedništva Vojvođanskog kluba i Političkog saveta Vojvođanske partije;
– Prof Dr Miroslav Miša Ilić, član Predsedništva Vojvođanskog kluba i Predsednik Političkog saveta Vojvođanske partije;
– Đorđe Subotić, član Vojvođanskog kluba i Političkog saveta Vojvođanske partije;

Ovde možete pogledati pojedinačna obraćanja.

Pročitaj ceo prilog >>

Šetale pristalice VP i VK

RT Vojvodine

Predsednica Vojvođanskog kluba Branislava Kostić rekla je da je vreme da se posle 27 godina reši pitanje Vojvodine.

„Naš cilj je da Vojvodina bude republika, a do tog cilja ćemo doći ovakvim šetnjama, razgovorima i izborima“, rekla je Kostić.

Ona je kazala da je Vojvođanski klub protiv nasilja na ulicama i da želi da mirnim putem ostvari svoje ciljeve.

Pročitaj ceo prilog >>
Trenutna stranica: 1 od ukupno 512345