Promocija knjige Mirka Sebića „Manifesti ravnice“

U četvrtak, 7. maja 2015. u prostorijama knjižare „Bulevar books“ u Novom Sadu (Bulevar oslobođenja 60) u 20 časova, biće predstavljena nova knjiga Mirka Sebića – „Manifesti ravnice“.

Promocija knjige Mirka Sebića

Mirko Sebić (1962) je urednik, novinar, kritički pisac i esejista. Bavi se filozofijom medija, studijama kulture i socijalnom kritikom. Od 1988. godine uređivao je više magazina i specijalizovanih revija. Objavio je više od 500 tekstova različitih žanrova u brojnim publikacijama u zemlji i regionu. Objavio je više naučnih radova iz oblasti filozofije medija i učestvovao na međunarodnim skupovima o medijskim temama. Jedan je od organizatora tradicionalne stručno-naučne medijske konferencije koja se održava u Sremskim Karlovcima.

Glavni je i odgovorni urednik časopisa za savremenu kulturu Vojvodine Nova misao.

Pre ove, objavio je knjigu eseja Hotel Panonija (2007).

Mirko Sebić je član Predsedništva Vojvođanskog kluba.