Novi razgovori petkom

Dragi prijatelji,

pozivamo Vas na RAZGOVORE PETKOM, koji će se, kao i svakog petka, održati sutra (8.02.2019.) u doposništvu lista Danas za Vojvodinu, na SPENS-u, od 15h do 17h.

Tema sutrašnjih Razgovora će biti Vasa Stajić, odnosno aktuelnost njegovih ideja, stavova i načina borbe za humanizam, pravdu i Vojvodinu. Domaćin Razgovora će, uz Gordanu Nonin, šeficu Danas-ovog Dopisništva za Vojvodinu i dr Branislavu Kostić, predsednicu Vojvođanskog kluba, biti gospodin Dragomir Jankov, advokat, potpredsednik Vojvođanskog kluba.

Pozivam vas da dođete na naše malo druženje, da se sretnemo, razgovaramo, razmenimo ideje i putem lista Danas ih prezentujemo i drugima.

Uz to, tokom razgovora možete uzeti Corax-ov kalendar (400 dinara) i Zbornik Vojvođanskog kluba „Vojvodina i Srbija – sto godina posle“ (250 dinara).