31. juli – Dan antifašističke Vojvodine

Pozivamo Vas na tribinu „Vojvođanskog kluba“ – „31. juli – Dan antifašističke Vojvodine“, povodom obeležavanja 31. jula 1945. godine.

Tribina će se održati 31. jula 2019. godine, od 20h, u sali u Železničkoj 28, III sprat, Novi Sad.

Govornici će biti: dr Milivoj Bešlin, doc. dr Marko Božić i doc. dr Dinko Gruhonjić, a moderator – dr Branislava Kostić.

Pročitaj ceo prilog >>

Režim podržava fašiste, a fašisti štite režim !

Pozivamo vas da dođete na studentski protest uz podsećanje da je Dejan Bagarić aktivista Antifašističke koalicije. On je bio jedan od govornika na tribini koju je Vojvođanski klub zajedno sa ostalima u Antifašističkoj koaliciji organizovao 9. maja ove godine.

Fašisti prebijaju našu decu i mi ne smemo biti po strani!

Protest protiv prebijanja studenata održaće se 11. juna 2019. godine (utorak), od 18h, kod fontane ispred Pravnog fakulteta u Novom Sadu.

Pročitaj ceo prilog >>