Poziv za govornicu VK: „Vojvodina u novom Ustavu Republike Srbije – produžetak agonije ili rešenje“

Pozivamo Vas da 22. decembra 2016. godine (četvrtak), u 19h dođete na Govornicu Vojvođanskog kluba – „Vojvodina u novom Ustavu Republike Srbije – produžetak agonije ili rešenje“, koja će se održati u Medija centru Vojvodine, Zmaj Jovina 3/I, Novi Sad.

Govornici će biti naši eminentni stručnjaci iz oblasti prava i politikologije:

* dr Vesna Vodinelić Rakić

* dr Slobodan Beljanski

* dr Branislava Kostić

Pročitaj ceo prilog >>
Video – govornica VK „Federalizacija Srbije kao ideja i pravno rešenje“

Kao što je i najavljeno, 18. novembra 2016. je održana govornica Vojvođanskog kluba na temu „Federalizacija Srbije kao ideja i pravno rešenje“. Pred punom salom Medija centra Vojvodine govornici su bili Prof. dr Aleksandar Molnar, Prof. dr Duško Radosavljević i Dr Milivoj Bešlin, a skup je moderirala predsednica Vojvođanskog kluba Dr Branislava Kostić.

Ovde možete pogledati snimak kompletne govornice.

Multikulturalna Vojvodina danas

pozivamo Vas na Govornicu Vojvođanskog kluba čija je tema „MULTIKULTURALNA VOJVODINA DANAS“, koja će se održati 15. juna 2016 godine (sreda), sa početkom u 13 sati, u Sali 1 Skupštine Vojvodine, u Novom Sadu.